Transport morski

FORCON – PEWNY PARTNER W TRANSPORCIE

 Pełen zakres usług logistycznych
i transportowych

Transport Morski jest atrakcyjny ze względu na stosunkowo niską cenę oraz bezpieczeństwo. Statki – kontenerowce są w stanie przewieźć ładunek o dużych gabarytach na znaczne odległości. Transport morski jest szczególnie polecany i wykorzystywany do przewozu towaru pomiędzy kontynentami (Europa, Ameryka Północna, Azja).

Nasza oferta obejmuje:

Oferujemy transport pełnokontenerowy (FCL – Full Container Loading)
oraz transport drobnicowy (LCL – Less Container Loading)

Przesyłki całokontenerowe FCL

Przewozy całokontenerowe (FCL) w eksporcie i imporcie realizujemy przez Gdańsk, Gdynię, Szczecin oraz inne porty europejskie we współpracy z renomowanymi liniami morskimi.

Przesyłki drobnicowe LCL

LCL czyli Less then Container Load określa przewóz przesyłek drobnicowych. W tym wypadku wykorzystuje się jedynie część przestrzeni ładunkowej kontenera, co powoduje, że w jednym kontenerze mogą być transportowane towary będące własnością kilku podmiotów.

Transport konwencjonalny

przewóz towarów drogą morską w ilościach lub o wielkości przekraczającej ilości dozwolone do przewozu w kontenerach. W praktyce są to ilości kilku tysięcy ton albo przesyłki typu generatory o wadze kilkuset ton w jednym elemencie. Towar przewożony jest w ładowniach transportowych statku.

Zadowolenie klienta

Transport morski ? zarówno pełno-kontenerowy, jak i drobnicowy ? to jeden z najbardziej ekonomicznych rodzajów transportu przy założeniu dużej objętości, wagi towaru oraz ilości ładunku. Rekomendujemy go naszym klientom, którzy chcą przetransportować towary do odległych zakątków świata

Wycena zlecenia

Skontaktuj się

 

FORCON Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Świerzawska 14 lok. 2
60-321 Poznań

Zostaw wiadomość

Przetwarzanie danych

14 + 15 =